PROJENİZE UYGUN SESLENDİRME SANATÇILARINI DİNLEYİN!

SESLENDİRME SANATÇISINI BUL

PROJENİZE UYGUN SESLENDİRME SANATÇILARINI DİNLEYİN!

Ses Bankasında Daha Fazla Ses Seçin

Reklam Demo - 🇹🇷 Nermin O.
🇹🇷 Nermin O.
🇹🇷 Elif İ.
🇹🇷 Mehmet A. İ.
🇹🇷 Tarkan K.
🇹🇷 Mazlum K.
🇹🇷 Remziye D.
🇹🇷 Cihan Ü.
🇹🇷 Bora S.
🇹🇷 Aydoğan T.
🇹🇷 Ayla Ç.
🇹🇷 Doğa Y.
🇹🇷 Semih D.
🇹🇷 Uğur T.
🇹🇷 Bedia E. Ö.
🇹🇷 Erel E.
🇹🇷 Soner A.
🇹🇷 Müge O.
🇹🇷 Cahit Ş.
🇹🇷 Nüvid C.
🇹🇷 Oğuz T.
🇹🇷 Esin Ü.

ONLİNE SESLENDİRME HİZMETİ

Video projeleriniz için seslendirme ve dublaj desteği sunarken aynı zamanda reklam metinleri ve reklam senaryoları da yazmaktayız. Türkiye’nin en kapsamlı Ses Cast’ına sahip olan seslendirme ajansımızda ses bankamızdan beğendiğiniz sesi seçip teklif isteyebilirsiniz. Santral anons, reklam seslendirme ve daha bir çok seslendirme hizmetimizin yanında yabancı dil seslendirme hizmeti ve Dünya’nın her dilinde seslendirme ve dublaj hizmeti sunan ajansımız çeviri hizmeti de vermektedir. İngilizce seslendirme, arapça seslendirme, almanca seslendirme, fransızca seslendirme ve daha bir çok dilde seslendirme hizmeti sunuyoruz. BiberSA Prodüksiyon olarak televizyon reklamları, viral reklamlar, sosyal medya reklamları hazırlıyoruz.


SESLENDİRME AJANSI

Türkiye’nin en meşhur seslendirme sanatçılarını bünyesinde bulunduran seslendirme ajansımızdan projenize uygun beğendiğiniz sesi seçmek çok kolay. Ses bankası menüsünden filtreleme yaparak projeniz için uygun sesi seçebilir, aynı gün seslendirme dublaj hizmeti alabilirsiniz.

SANTRAL SESLENDİRME

Kurumsal kimliğinize yönelik çözümler üretiyoruz. Müşterilerinizi telefon santralinde profesyonel seslerle karşılamak ister misiniz? IVR anons seslendirme hizmetiyle markanıza ürün veya hizmetinize Türkiye’nin en meşhur seslendirme sanatçılarıyla ses veriyoruz.

Reklam Seslendirme

Seslerimizi bir yerden tanıyor olabilir misiniz? Sosyal medya, televizyon, sinema ve radyo mecralarında mütemadiyen bizim seslendirme sanatçılarımızı duydunuz. Reklam ve tanıtım filmlerinize profesyonel seslendirme hizmeti satın alarak maksimum etki sağlayın.

YABANCI DİL SESLENDİRME

Dünyanın en iyi seslendirme sanatçılarıyla tanışın. Her biri anadilinde İngilizce, Arapça, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Çince, İtalyanca başta olmak üzere 70 dilde profesyonel seslendirme sanatçısıyla video projelerinize yabancı dilde seslendirme hizmeti sunuyoruz.

SESLENDİRME STÜDYOSU

Yüksek ses teknolojisine sahip olan stüdyomuzda seslendirme ve dublaj projeleriniz için seslendirme yönetmeni ve uzman ses teknisyenleri eşliğinde ses kayıt hizmeti alabilirsiniz. Seslendirme stüdyomuzu saatlik kullanım ile kiralayabilir edit, mix ve mastering hizmeti alabilirsiniz.

ANONS SESLENDİRME

Havalimanları, vapurlar, metro, metrobüs, mağazalar gibi kapalı yayın mecralarında kampanya veya bilgilendirme anonsları olarak duyduğunuz hizmetlerimiz arasındadır. Anonslarınız için ajansımızdan profesyonel seslendirme hizmeti alarak aynı gün teslim fırsatlarından yararlanın.

VİDEO PRODÜKSİYON

Marka, ürün ve hizmetiniz için video prodüksiyon çözümleri üretiyoruz. Dijital, televizyon, sinema ve kurum içi yayın mecralarında kullanılmak üzere reklam ve tanıtım filmleri, infografik videolar ile motion graphics, post prodüksiyon, color correction, color grading hizmetleri sunuyoruz.

ÇEVİRİ, DEŞİFRE ALTYAZI

Türkçeden istediğiniz dile, istediğiniz dilden Türkçeye çeviri hizmeti sunuyoruz. Uluslararası standartlarda altyazı uygulama hizmetimizle video içeriklerinizi anlaşılır hale getiriyoruz. Profesyonel çevirmen ekibimizle çeviri, deşifre ve altyazı uygulama projelerinizi bekliyoruz.

BİZİ TERCİH EDENLER