Dublaj Sanatçısı Arama Motoru

BiberSA Prodüksiyon sayfasından ulaşacağınız dublaj sanatçısı arama motoru, projelerinize ses olacak sanatçıları ararken, süreçlerinizi hızlandırmak için tasarlanmıştır. Bu sayfamızda sizler için profesyonel seslendirme ve dublaj sanatçılarından oluşan ses cast ekibimizle hizmet sunuyoruz. Video projeleriniz için seslendirme ve dublaj konusunda doğru ve uygun sesi seçebileceğiniz bu platformda, dilerseniz beğendiğiniz ve seçtiğiniz sesler için  “yıldız ikonuna” tıklayarak bir favori listesi oluşturabilir ve oluşturduğunuz bu favori listesini istediğiniz kişiye e-posta yoluyla gönderebilirsiniz.

Dublaj sanatçısı arama motorunda, seslendirme sanatçılarının her biri için kelime başı birim fiyatı veya sayfa başı fiyatı bütçe hazırlanır. Seçtiğiniz dublaj sanatçısının kaşe bedelini, fiyatını anında öğrenebilir, projeniz için uygun bir fiyat alabilirsiniz.

BiberSA dublaj sanatçısı arama motorunda kayıtlı olan seslendirme ve dublaj sanatçılarının her biri alanında Türkiye’nin en iyi sesleri arasında yer almaktadır.

Dublaj Sanatçısı Arama Motoru Nasıl Çalışır?

Türkiye’nin ve Dünya’nın en profesyonel seslendirme sanatçılarını buluşturan dublaj sanatçısı arama motoruna, sanatçının ismini veya ses tonu çeşidini yazarak (örneğin: kalın, tok, bas gibi kelimeler) arama yapabilirsiniz.

Bu arama motoru sadece yerli sesler için değil, yabancı dilde konuşan sanatçıları bulmanız için de kullanılabilmektedir. Yabancı dil seslendirme ihtiyacınız varsa, örneğin; “İngilizce” yazmanız, tüm İngilizce seslendirme sanatçılarını ekrana getirir. Ya da bu parametreleri manuel olarak seçip, aynı aramayı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş