fbpx

İşaret Dili Seslendirme

İşaret Dili Çeviri ve Seslendirme Hizmeti

İşaret dili seslendirme, işitme veya konuşma engelli vatandaşların iletişim kurabilmek için oluşturdukları sessiz ve görsel bir dildir. Bu dili kullanırken yüz mimiklerini, el hareketlerini ve beden dillerini de kullanırlar.

Günümüzde daha fazla bilinçlenmenin getirdiği farkındalıkla işaret dilinin kullanımına yönelik eğilimler de artmaktadır. BiberSA Prodüksiyon olarak engellerin ortadan kalkması için verdiğimiz işaret dili hizmeti, Türkiye’de faaliyet gösteren film ve yapım şirketlerinin ürettiği videoların duyma ve konuşma engelli kitleler tarafından da anlaşılması için verilmektedir.

İşaret dili tercümanlık seslendirme hizmeti, film veya video boyunca, kadın veya erkek işaret dili anlatıcıları tarafından yapılan anlatımların görsellerinin, videonuzun sağ veya sol alt köşesine montaj ile yerleştirerek yapılmasıdır.

İşaret dili çevirmenlerimiz alanında uzman sertifika sahibi kişilerden oluşmaktadır. Aşağıda bulunan işaret dili anlatıcılarından beğendiğinizi seçip, bizlere ulaşabilirsiniz. Diğer seslendirme hizmetlerimiz için iletişim sayfasından veya canlı destek’ten detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

İşaret Dili Sesini Seç