Seslendirme Başvurusu

Türkiye'nin en meşhur seslendirme sanatçılarının yer aldığı ses bankasına katılmak ve başvuru yapmak isteyen adayları ses analizi programına dahil ediyor ve seçimimizi bu adaylar arasından yapıyoruz. Ses analizi programına online katılan adayların seslerini seslendirme yönetmenimiz dinliyor ve bir rapor oluşturuyor. Başarılı olan adayları profesyonel bir demo hazırlayarak ses bankasına dahil ediyoruz.

SESLENDİRME BAŞVURUSU

SES ANALİZİ İLE YETENEĞİNİ KEŞFETMEYE HAZIR MISIN?SESLENDİRME BAŞVURUSU YAPMAK VE SES BANKAMIZA KATILMAK İSTEYENLERİN DİKKATİNE!

Seslendirme veya Dublaj işine meraklıysanız, ‘ses tonum hakkında sürekli övgüler alıyorum’ diyorsanız Ses Analizi yaptırarak ekibimize katılabilirsiniz.

Daha önce bu alanda hiçbir tecrübeniz yok ise Diksiyon Analizi yaptırarak uygun olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Eğer seslendirme ve dublaj alanında yetenekli olduğunuzu düşünüyorsanız,

Hizmet verdiğimiz projelerde kullanmak üzere ses sanatçısı seçmeleri için ses analizini 3 hizmet kategorisinde gerçekleştiriyoruz.

Hangi alanda yetenekli olduğunuzu düşünüyorsunuz?

  • Seslendirme

  • Dublaj

  • Jingle Vokal

Seslendirme projelerinde ekibimize katılmak için Seslendirme Analizi,

Dublaj Projelerinde ekibimize katılmak için Dublaj Analizi,

Jingle projelerinde vokal olarak ekibimize katılmak için Vokal Analizi yaptırmalısınız.

Ses Analizi sonucunda katılımcılara 24 saat içerisinde bir rapor gönderiyoruz.

Ses Analizi Raporu, ilgili kategoride analiz katılımcısına sunulan ve seslendirme yönetmenimiz Birol Berber tarafından itina ile hazırlanan bir rapor.

Seslendirme kurslarından mezun olup sertifika sahibi olmak, ünlü sanatçılardan online veya birebir eğitimler almış olmak ekibimize katılmak ve profesyonel olmak için yeterli değildir.

BiberSA Prodüksiyon Seslendirme ve Dublaj Ajansı bünyesinde profesyonel seslendirme yapmak isteyenleri ses analizi programına dahil ederek seçiyoruz.

Daha fazla sorularınız için ‘Sıkça sorulan sorular’ başlığından bilgi edinebilirsiniz.

Önemli Not: Önemli uyarı: Ses tonunuzun iyi olması, online veya bir kurs programından mezun olmanız profesyonel olarak seslendirme dublaj yapmanız için yeterli değildir. Profesyonel olmak, ses bankasında yer almak ve tanıdık bir ses olmak için ses analizi programıyla başlamalısınız. Hemen Başvur

Sorularınıza Cevaplar

BiberSA Prodüksiyon bünyesinde stajyer olarak yer almak isteyen adayların seslendirme başvurusu için basvuru@bibersa.com adresine CV leri ile birlikte başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvurular açık pozisyonda değerlendirilmek üzere CV bankamızda üçüncü kişiler ile paylaşılmamak üzere gizli tutulmaktadır. Aşağıdaki meslek grupları önceliklerimiz arasındadır.

Web Developer Designer
Graphic Designer
Sound Designer
Audio Specialist

 

Freelancer olarak sayısız projede seslendirme yapmış olmanız profesyonel olmanız için yeterli değildir. Seslendirme yönetmeninin sesinizi dinlemesi ve sesinize onay vermesi gerekir. Freelancer seslendirme hizmeti veren platformlardan alınan ve yayınlanan seslendirme hizmetlerinde sayısız seslendirme hatası ile karşılaşıyoruz. Amacımız Ses Analizi Programı ile yetenekli olan sesleri seçmek ve onları kısa bir usta çırak eğitimin ardından ses bankasına dahil etmek. Bu gibi platformlarda bulunan seslerinde ses analizi yaptırmasını tavsiye ederiz.

BiberSA Prodüksiyon Seslendirme Dublaj Ajansı olarak profesyonel ve meşhur sesleri tanıyor, ses bankamızda müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Eğer Ses Analizi programına dahil olduysanız katıldığınız kategorideki ses analizi raporunuz PDF olarak hazırlanıp en geç 24 saat içerisinde tarafınıza mail olarak ulaştırılır.

BiberSA Prodüksiyon Seslendirme ve Dublaj Ajansı bünyesinde profesyonel seslendirme yapmak isteyenleri ses analizi programına dahil ederek seçiyoruz. Seslendirme veya Dublaj işine meraklıysanız, ‘ses tonum hakkında sürekli övgüler alıyorum’ diyorsanız Ses Analizi yaptırarak ekibimize katılabilirsiniz.

Seslendirme ve Dublaj, belirli bir süre sonunda tecrübe kazanacağınız ancak her şeyden önce yeteneğinizin olması gereken bir meslek. Sertifika sahibi olmanız yetenekli olduğunuz anlamına gelmiyor. Ses bankamıza katılmak için sertifika sahiplerinin de ses analizi yaptırmaları gerekiyor. Bu durumu; ‘ehliyetiniz var ancak araç kullanamıyorsunuz’ olarak örneklendirebiliriz. Ses Analizi yaptırarak bu konuda yeteneğiniz olup olmadığınızı samimi bir rapor ile öğrenin.

Ses Analizi hakkında detaylı bilgi için https://www.sesanalizi.com/