fbpx

Reklam Seslendirme

[title icon=”microphone” icon_color=”#dd3333″]Reklam Seslendirme Hizmetleri[/title]

Seslendirme mesleğinde; reklam seslendirmeleri oldukça büyük bir paya sahiptir. Medya üretimi sektöründe reklam ajansları, yapım şirketleri, freelance tasarımcılar kısaca sektörde faaliyet gösteren herkesin mutlaka bir işi seslendirme ajansına düşer. Çoğunlukla reklam seslendirme hizmeti talebinde bulunurlar. Reklam seslendirme hizmetlerini bizler üç kısımda ele alıyoruz. Radyo reklam, TV reklam, Sosyal medya reklamları seslendirme. Bu kategorilerden gelen reklamlar stüdyoda tercih edilen seslendirme sanatçısı tarafından formuna uygun şekilde seslendirilip müşteriye teslim edilmektedir.

Radyo Reklam Seslendirme

Radyo reklam seslendirme hizmeti Türkiye radyolarında yayınlanmak üzere hazırlanan radyo reklamlarıdır. BiberSA Prodüksiyon seslendirme dublaj ajansı’nın bu hizmetinin içeriğinde sadece radyolarda yayınlanacak reklam üretim hizmeti verilmektedir. Reklam metinleri yazımı, seslendirme, ses tasarımı bu hizmetimizin içerisinde müşterilerimize sunulmaktadır. Reklam seslendirme ajansı olarak hizmet verdiğimiz süre içerisinde Türkiye’de yayın yapan birçok radyo istasyonuna radyo reklam yapım hizmeti vererek çözüm sunduk ve sunmaya devam ediyoruz. Diğer seslendirme hizmetlerimiz için seslendirme hizmetleri başlığı altında yer alan uygun hizmeti seçip detayları inceleyebilirsiniz.

Televizyon Reklam Seslendirme

Televizyon reklamları seslendirme hizmetimiz, televizyon mecrasında yayınlanan reklamlara yapılan dublaj ve seslendirmeleri kapsamaktadır. Ses bankamızda bulunan seslendirme sanatçılarımız her biri farklı kaşe bedeline sahip olup, reklam metninizin ve ya reklam filminin uzunluğuna göre ücretleri değişmektedir. Televizyon mecrasında yayınlanacak reklam filmini, tanıtım filminiz ve ya diğer içerik seslendirmeleriyle ilgili daha fazla seslendirmen için ses bankası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Reklam Seslendirmelerinde reklam metinleri çok önemlidir. Zira reklam metinlerinin anlatım bozukluğu içermemesi, amaca uygun yazılması seslendirme sanatçısının seslendirme yaparken işini kolaylaştıracak ve doğru bir okuma olacaktır. Reklam Seslendirmelerinde reklam metinleri seslendirme ajansı bünyesindeki metin yazarları tarafından el emeği göz nuru olarak yazılır ve mutlaka müşteriye seslendirme öncesinde onaylattırılır. Reklam metinleri yazımı gerçekleştiren bu ekip seslendirme aşamasında da seslendirme sanatçısının yanında ve sürecin takipçisi olurlar. Reklam seslendirme hizmetlerinin içerisinde reklam metinleri yazmak zor olduğundan bazı ajanslar hazır reklam metinleri kullanmak yolunu seçerler. Bize göre bu son derece yanlıştır. Başka reklam metinlerinden esinlenmek, kopya çekmek sektörde gelişimi engellediğinden ve kısır bir döngüye soktuğundan orijinal fikirleri destekliyoruz.

[title icon=”microphone” icon_color=”#dd3333″]Reklam Seslendirme Örnekleri[/title]