Hakkımızda

20 yıla yaklaşan tecrübemiz, profesyonel ekibimiz, son teknoloji ekipmanlarımız ve Türkiye'nin en meşhur seslendirme sanatçıları ile seslendirme dublaj projelerinize ses veriyoruz.

BİBERSA PRODÜKSİYON

SESLENDİRME DUBLAJ AJANSI

Medya üretimi sektöründe Türkiye’nin ve Dünya’nın en meşhur sesleriyle seslendirme, dublaj başta olmak üzere reklam, tanıtım filmleri, sosyal medya viral reklamları yapımı gibi görsel içerikler üretiyoruz. 70 farklı dil ve 1500’ün üzerinde yerli yabancı profesyonel seslendirme sanatçıları ile yapım şirketleri, reklam ajansları, film stüdyolarına sesli çözümler üretiyoruz. Hızlı düşünüp yaratıcı çözümler üreten creative ekibimiz aynı zamanda jingle fikirleri üretip markalara şarkılı reklamlar hazırlıyor. Reklam metin yazarlığının yanı sıra çeviri, deşifre gibi destek hizmetlerimizle yabancı dil seslendirmesi yapılmış videoları Türkçe ’ye çevirip seslendiriyoruz. İstanbul Şişli’deki seslendirme dublaj stüdyomuzda saatlik kiralama hizmetleriyle stüdyomuzu seslendirme yönetmeni eşliğinde müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz.

15 yılın verdiği tecrübeyi siz değerli iş ve çözüm ortaklarımızla paylaşmaktan onur duyuyoruz. Ses bankamızda yer alıp birlikte kazandığımız seslendirme sanatçılarına şükranlarımızı sunuyoruz. Yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. Türkiye’de en çok tercih edilen seslendirme dublaj ajansı olma nedenlerimizi beş başlık altında topladık.

TÜRKİYE’NİN VE DÜNYA’NIN EN İYİ SESLERİ

Türkçe seslendirme dublaj konusunda Türkiye’nin en iyi seslendirme sanatçılarına, yeteneklerine ve seslerine sahibiz. 1500’ün üzerinde eşsiz seslendirme sanatçısıyla seslendirme dublaj projelerinize ses desteği sağlıyoruz. Yabancı dil seslendirme konusunda ise 70 dilde (native) konuşan Dünya’nın en iyi sesleriyle çalışıyoruz. Yabancı dil ses cast’ımızda bulunan seslerimizin birçoğunun ses kaydını İstanbul’daki kendi stüdyomuzda, bazı sesler ile ülkelerinde anlaşmalı olduğumuz stüdyolardan alıyoruz.

KALİTEDEN ÖDÜN VERMEDEN HIZLI TESLİMAT

Siz saygıdeğer müşterilerimizden gelen acil taleplerinize karşılık sorumluluk sahibi, işini dikkatli ve kaliteden ödün vermeden yapan bir ekibe sahibiz. Bu doğrultuda acil teslim taleplerinizi anlıyor, makul müştereklerde size hızlı dönüş süresi veriyoruz. ‘Sözümüz senettir’ ilkesinden hareketle kaliteden ödün vermeden söz verdiğimiz saatte teslim etmeye gayret gösteriyoruz. Türkiye’de birçok ajans ve yapım şirketinin bizi tercih etmesinin en temel sebeplerinden birisi müşterilerimize yaptığımız hızlı dönüş olmuştur.

SINIRSIZ REVİZYON

Ajansımızdan seslendirme, dublaj ve video prodüksiyon hizmeti alan müşterilerimiz aldıkları hizmetten azami düzeyde memnuniyetleri bizler için hayati önemdedir. Ne sebeple olursa olsun değiştirilmesi, eklenmesi veya düzeltilmesi gereken hususlar mümkün olan en kısa sürede revize edilmek suretiyle teslim edilmesi ilkelerimiz arasındadır. Müşterilerimize sunduğumuz sınırsız revizyon hizmeti iş teslim tarihini takiben 3 iş gününü kapsamaktadır. Sınırsız revizyon süresi için mesai mevhumu yoktur. Revize edilen hizmetlerimiz arasında; seslendirme, dublaj, reklam senaryosu, video post production vb. tasarım amaçlı hizmetler bulunmaktadır. Amacımız %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

YÜKSEK SES TEKNOLOJİSİ

Yüksek ses teknolojisine sahip olan seslendirme dublaj stüdyomuzda, istenilen formatta ve kalitede ses kodlaması yapılmaktadır. Stüdyomuzda 8 adet condenser mikrofon, 3 adet ses kartı, 1 adet dijital mikser, yüksek kalite referans monitörler ve lisanslı audio edit programlar kullanılmaktadır. Kullandığımız tüm ses ekipmanları son teknoloji ürünü. Yenilikçi anlayışımız ile stüdyo ekipmanlarımızı teknolojiye uygun seçiyor, yeni ekipmanları sürekli test ediyoruz. Yetenekli ses mühendislerimiz ile yüksek sound kalitesi yakalıyor, en yeni pluginleri deniyoruz.

DÜNYA İLE ENTEGRE VİZYONUMUZ

BiberSA Prodüksiyon seslendirme dublaj ajansı olarak Dünyadaki seslendirme dublaj stüdyolarını takip ediyor, ortak çalışmalar yürütüyoruz. Sektörümüzde Dünyada ne olup bittiği, güncel gelişmeler, ses teknolojileri, yeni sesler merak ettiğimiz ve ilgilendiğimiz konuların başında geliyor. Ajansımızla 20 farklı ülkeden 400’e yakın seslendirme sanatçısı çalışıyor. Çeviri ve deşifre konusunda yurtdışında ortak çalışmalar yaptığımız ofisler yer alıyor. Kısaca Dünyada sektördeki gelişmeleri yakında takip ediyor, Türkiye için geliştiriyoruz.

EKİPMANLARIMIZ