Seslendirme Stüdyosu

Yerel işlerde sadece Türkiye radyolarında yayınlanmak üzere hazırlanan radyo reklamlarıdır ve BiberSA Prodüksiyon Seslendirme & Dublaj Ajansı tarafından, bu hizmetin içeriğinde sadece radyolarda yayınlanacak reklam üretim hizmeti verilmektedir. Reklam metinleri yazımı, seslendirme ve ses tasarımı gibi tüm prodüksiyon ihtiyacı bu hizmetimizin içerisinde müşterilerimize sunulmaktadır.

Seslendirme Stüdyosu Olarak Neler Mi Yaparız?


Seslendirme stüdyosu olarak hizmet verdiğimiz medya üretimi sektöründe Türkiye’nin ve Dünya’nın en iyi seslendirme sanatçılarını ve Voive Over ‘larını seslendirme dublaj projeleriniz ile buluşturuyoruz. Seslendirme dublaj stüdyomuzda aynı zamanda reklam seslendirme, santral anons, e-learning seslendirme, belgesel seslendirme, jingle reklam gibi hizmetler sunuyoruz.

Seslendirme stüdyomuzu yapım şirketleri, ajanslar, dijital ajanslar için seslendirme, ses kayıt, dublaj hizmeti için saatlik ve günlük seçenekler ile kiralıyoruz. 70 farklı dilde seslendirme Dünya’nın en iyi native seslerinden oluşan yabancı dil ses cast’ı ile yabancı dilde seslendirme hizmeti veriyoruz

TÜRKİYE'NİN EN MEŞHURPROFESYONELEN POPÜLER SESLERİ

SIKÇA SORULAN SORULAR

Santral anons hizmeti son zamanlarda bulut ve sanal santrallerde çok sık kullanılan hizmetler arasında yer almaktadır. Şirketinizin santralinde müşterilerinizi profesyonel sesler karşılasın istiyorsanız bu hizmet tam size göre. Peki santralinizin dilinden yabancı müşterileriniz anlıyor mu? Yabancı müşterileriniz içinde 70 farklı dil ve yüzlerce profesyonel ses BiberSA Prodüksiyon ses bankasında. Santral anons hizmeti için yapmanız gereken santralinizin okunacak menüsünü yazılı olarak mail yoluyla bizimle paylaşmak. Müşteri temsilcimiz santral metniniz için uygun ton ve fiyatta ses örnekleriyle beş dakika içinde size yanıt verecektir.

Seslendirme ve dublaj projeleri için ajanslara, yapım şirketlerine, dijital ajanslara, kurumsal firmalara özel seslendirmen veya seslendirme sanatçısını yanında getirenlere saatlik ve günlük olarak seslendirme yönetmeni ve teknisyen eşliğinde ses kayıt hizmeti sunuyoruz. Seslendirme stüdyomuzdan dilerseniz mix-mastering, ses tasarım, efektlendirme, sesli çekim gibi hizmetler satın alabilirsiniz. Seslendirme stüdyosu kiralama hizmeti içeriğinde metin redaksiyonu seslendirme yönetmeni eşliğinde koçluk hizmeti verilmektedir. Bu hizmetimiz kiralama bedeline dahil olup, fiyatlarımızla ilgili bilgi almak için iletişim sayfası veya telefon ile müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.

Anons ses kayıt hizmetleri havalimanları, metro, metrobüs, otobüs, vapur, uçak, asansörler, avm, kiosklar vb. gibi robotlara kaydedilen ve belirli aralıklarla anons şeklinde kalabalığa dinletilen bilgilendirme ve uyarı amaçlı kayıtlarıdır. Bibersa Prodüksiyon olarak anons ses kayıt taleplerine profesyonel seslendirme sanatçılarıyla hizmet veriyoruz. Anons ses kayıt hizmeti verdiğimiz projeler için sınırsız revizyon seçeneğinin yanı sıra hızlı teslim ediyoruz. Anons ses kayıt hizmetimiz hakkında daha fazla bilgiyi müşteri temsilcimizden alabilirsiniz.

Türkiye’de seslendirme dublaj stüdyoları çeşitli projelere dublaj hizmeti vermektedir. Bazı stüdyolar dizi ve film dublajı yaparken bazıları sadece tanıtım filmi ve reklam filmi dublajı yapmaktadır. Tanıtım filmi ve reklam filmi dublajı hizmetinde yabancı dil video içeriklerdeki konuşmacıların Türkçe dublajcılar tarafından Türkçeye, Türkçe içeriklerdeki videoların Voice Over lar tarafından istenilen yabancı dile dublajı yapılmaktadır. BiberSA Prodüksiyon profesyonel dublaj sanatçılarıyla reklam tanıtım filmi dublaj projelerinize çözüm üretmektedir. Sorunsuz dublaj cast ı oluşturma, profesyonel ses kaydı gibi seçenekler için müşteri temsilcimiz ile telefonda veya whatsapp üzerinden sorularınızı ve öğrenmek istediklerinizi iletebilirsiniz.