Radyo DJ Jingle

Yerel işlerde sadece Türkiye radyolarında yayınlanmak üzere hazırlanan radyo reklamlarıdır ve BiberSA Prodüksiyon Seslendirme & Dublaj Ajansı tarafından, bu hizmetin içeriğinde sadece radyolarda yayınlanacak reklam üretim hizmeti verilmektedir. Reklam metinleri yazımı, seslendirme ve ses tasarımı gibi tüm prodüksiyon ihtiyacı bu hizmetimizin içerisinde müşterilerimize sunulmaktadır.

Radyo ve Dj Jingle Yapım Hizmeti


Müzik, insanoğlunun hayatının ritmini yakalamaya çalıştığı bir araçtır aslında ve uzun yıllardan beri hayatımıza girip modern toplumlarda hala eskimeyen “radyo” ise müziğe ulaşmaktaki önemli bir yayın aracıdır. Gelişen teknolojiye uyum sağlayarak artık internet üzerinden de dinleme imkanı bulduğumuz radyo yayınlarını hala bu kadar çekici kılan ve birçok insan tarafından takip edilir hale getiren en önemli husussa şüphesiz ki DJ’lerdir. Günümüzde birbirinden keyifli müzik listelerini bizler için hazırlayan Radyo ve Club DJ’leri daha uzun yıllar yanımızda olmaya devam edecekler gibi görünüyor.

BiberSA Prodüksiyon Seslendirme & Dublaj Ajansı olarak bizler de bu yayın mecralarında, radyo jingle ve dj jingle yapımı hizmeti verdiğimiz Türkiye radyoları başta olmak üzere; Radyo DJ’leri & Clup DJ’leri için Jingle / ID, Sweeper ve Teaser gibi yardımcı yayınları hazırlıyoruz.

DJ Jingle seslendirme hizmetimizde ise DJ’lerin yabancı seslendirmenler eşliğinde özel seslerle Jingle / ID çalışmalarını yapmaktayız. Radyo DJ Jingle seslendirmelerinde radyonuzun sesi olmaya aday gördüğünüz sesi seçip radyonuzun kimliğini kuvvetlendirici bilgilendirme teaserları, jingle, sweeper, acapella, promolar; DJ ler içinse jingle ve FX çalışmalarını alanında çok iyi ses mühendislerimiz eşliğinde yapıyoruz.

Merak ettikleriniz için “sıkça sorulan sorular” bölümünü ziyaret edebilirsiniz veya iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

TÜRKİYE'NİN EN MEŞHURPROFESYONELEN POPÜLER SESLERİ

Sıkça Sorulan Sorular

Ajansımız Türkiye’de yayın yapan ‘Yerel Radyo’ lar ve ‘Özel Radyo’ larla farklı standartlarda çalışmaktadır. Farklı yayın mecraları için teklif almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.