Mağaza Anons Seslendirme

Yerel işlerde sadece Türkiye radyolarında yayınlanmak üzere hazırlanan radyo reklamlarıdır ve BiberSA Prodüksiyon Seslendirme & Dublaj Ajansı tarafından, bu hizmetin içeriğinde sadece radyolarda yayınlanacak reklam üretim hizmeti verilmektedir. Reklam metinleri yazımı, seslendirme ve ses tasarımı gibi tüm prodüksiyon ihtiyacı bu hizmetimizin içerisinde müşterilerimize sunulmaktadır.

Mağaza Anons Seslendirme Hizmeti


Başarılı işletme sahipleri veya franchise yöneticileri, işletmeleri için doğru ortamı yaratmanın işleri için kritik olduğunu bilir. Karşılama ortamı yani mağaza içi anonslar, genel müşteri memnuniyetinde önemli bir rol oynayabilir. VisionCritical’a (müşteri istihbarat platformu) göre, küçük perakendecilerin % 76’sı bu yolla müşterilerin davranışlarını olumlu yönde etkileyebileceğine inanıyor. Alışveriş yapanlar ve ziyaretçiler zaten mağazadalar, yani en azından başlangıçta işletmeyle ilgileniyorlar. Bu mağaza içi duyurular da, işletmelere hedefleri için mükemmel bir fırsat sunuyor.

BiberSA Ajans da bu bilinçle mağaza içi müzik ve anons yayını yapan kurumlara özel bir hizmet olarak mağaza anonsunu sunmaktadır. Bu hizmetimiz, mağaza içerisinde kapalı devre yapılan müzik yayınlarında oluşturulan playlist aralarına atılan kampanya duyurusu ve ilan gibi hizmetlerin içerik metninin hazırlanması, seslendirmesi ve tasarımını içermektedir. Mağaza anonsu, seslendirme ajansı bünyesinde oluşturularak AYNI GÜN teslim edilmektedir.

Merak ettikleriniz için “sıkça sorulan sorular” bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

TÜRKİYE'NİN EN MEŞHURPROFESYONELEN POPÜLER SESLERİ

Sıkça Sorulan Sorular

Mağaza içi müzik yayını yapan firmalara özel bu hizmetimizde ücretlendirme bir mağaza ve bir şube içindir. Anons süresi ve seslendirmen kaşe bedeli dahil edilerek bütçelendirme yapılmaktadır. O sebeple ses bankamızdan seçeceğiniz sesin bilgisini aldıktan sonra bütçe hesaplaması yapabiliriz. Mağaza anonsu veya seslendirme dublaj gibi konularda ki tüm sorularınızı iletişim sayfamızdan bize ulaşarak veya canlı destek’ten sorabilirsiniz.

Bu pazarlama aracını kullanmanın en iyi yolunu belirlerken, işletme sahiplerinin ne istediklerini, ne yaptıklarını veya deneyimlerini bilmeleri gerekir. Bu sürece yardımcı olmak için 4 tür duyuru çeşidinden bahsedebiliriz.

  1. Bilgilendirici Duyurular: Mağaza içi bilgilendirme ilanları, mağazalarda duyurulan en yaygın ilan türüdür. Bu duyurular müşterileri, yeni ürünler, özel ürünler ve daha fazlası hakkında güncel tutmaya yarar. Favori olan ve son derece etkili bir duyuru türüdür. Ürün teklifleri ve kuponlar hakkındaki ayrıntıları müşterilerle paylaşır… ve liste uzar gider. Bu duyurular, müşteri davranışlarını değiştirecek, durgun ürünleri raflardan daha hızlı eritecek ve geliri artıracak bir pazarlama stratejisi için kullanılabilir. Veya, bu bilgilendirme duyuruları, müşterileri şimdi kullanılan veya yakında kullanıma sunulacak olan yeni ürünler hakkında da eğitir.
  2. Çevirimiçi ve Çevrimdışı Deneyimlerini Birleştir: Mağaza içi duyurular, çevrimiçi ve çevrimdışı alışveriş deneyimini bir araya getirmenin harika bir yolu olabilir. Bugünün müşterileri genellikle çok kanallıdır. Mağazanın içine girerken, web sitesini ziyaret etmeleri veya markayı sosyal medyada takip etmeleri muhtemeldir. Neden bu doğal alışveriş biçimini işletmenin avantajına kullanmıyorsunuz? Müşterileri, bir mağaza içi teklif için sosyal medyadaki markayı “beğenmeleri” veya “takip etmeleri” yönünde teşvik etmek için mağaza içi bir duyuru kullanın. Veya müşterileri özel bir kupon için web sitesini ziyaret etmeye teşvik edin. Sadece işin dijital çabaları ödüllendirilmeyecek, aynı zamanda sonuç alınacaktır.
  3. Etkinlik Davetiyesi: Mağaza içi duyurular yaklaşan bir etkinlikle ilgili haberi yaymanın en iyi ve en kolay yollarından biri olabilir. Örneğin etkinlik mağazada özel bir ziyaretçiyi ağırlama olsun, müşterileri davet için anons yöntemini kullanmak iyi bir etki olacaktır. Mağazada bir afiş veya broşürü görmeden geçebilirler, ancak etkinlik ayrıntılarıyla ilgili birkaç farklı duyuru duyduktan sonra, dikkat etmesi çok daha muhtemel olacaktır.
  4. Yalnızca Mağaza İçi ve Talep Üzerine Teklifler: Bazen belirli bir duyuruya duyulan ihtiyaç çok az ortaya çıkar. Örneğin, yalnızca bir günlük bir satış ilk birkaç saat içinde iyi gitmiyorsa, bunun nedeni müşterilerin sadece teklifi görüp geçmesi olabilir. Ancak, bunu hoparlörler üzerinden duymak, onları dönüştürüp kasaya göndermek için bir etken olabilir. Veya mağaza içi müşterileri özel tekliflerle ödüllendirmek için genel duyurular kullanın. Duyurunun ne olabileceğinin bir sınırı yoktur, ancak anahtar, özelleştirilmiş bir duyuru oluşturabilmek ve çok az sürede hemen hazır olmasını sağlamaktır.

Günün sonunda, önemli olan, mesajları çekici kılarak, müşteri davranışlarını etkilemek olmalıdır.