Santral Seslendirme

Yerel işlerde sadece Türkiye radyolarında yayınlanmak üzere hazırlanan radyo reklamlarıdır ve BiberSA Prodüksiyon Seslendirme & Dublaj Ajansı tarafından, bu hizmetin içeriğinde sadece radyolarda yayınlanacak reklam üretim hizmeti verilmektedir. Reklam metinleri yazımı, seslendirme ve ses tasarımı gibi tüm prodüksiyon ihtiyacı bu hizmetimizin içerisinde müşterilerimize sunulmaktadır.SANTRAL SESLENDİRME SANATÇILARINI DİNLEYİN


Santral seslendirme | cihan c seslendirme sanatcisi optimized 1
Santral seslendirme | oiqnqu7ye3qaaaabjru5erkjggg== 2
Santral seslendirme | 3Santral seslendirme | 4
Voice Asistant Demo - 🇹🇷 Cihan C.Santral seslendirme | download 5
🇹🇷 Cihan C.
Santral seslendirme | play 6
Santral seslendirme | cihan c seslendirme sanatcisi optimized 7
🇹🇷 Defne B.
Santral seslendirme | play 6
Santral seslendirme | defne b seslendirme sanatcisi optimized 9
🇹🇷 Ömer F. O.
Santral seslendirme | play 6
Santral seslendirme | omer faruk oztoprak seslendirme sanatcisi optimized 11
🇹🇷 Simge N.
Santral seslendirme | play 6
Santral seslendirme | simge n seslendirme sanatcisi optimized 2 13
🇹🇷 Birol B.
Santral seslendirme | play 6
Santral seslendirme | birol berber seslendirme sanatcisi 15
🇹🇷 Ayşegül Ç.
Santral seslendirme | play 6
Santral seslendirme | aysegul c seslendirme sanatcisi optimized 17
🇹🇷 Burak A.
Santral seslendirme | play 6
Santral seslendirme | burak a seslendirme sanatcisi optimized 19
🇹🇷 Yiğit K.
Santral seslendirme | play 6
Santral seslendirme | yigit k seslendirme sanatcisi optimized 21
🇹🇷 Hande T.
Santral seslendirme | play 6
Santral seslendirme | hande t seslendirme sanatcisi optimized 23
🇹🇷 Yasemin A.
Santral seslendirme | play 6
Santral seslendirme | yasemin a seslendirme sanatcisi optimized 25
🇹🇷 İbrahim M.
Santral seslendirme | play 6
Santral seslendirme | ibrahim m seslendirme sanatcisi optimized 27
🇹🇷 Nesrin Ö.
Santral seslendirme | play 6
Santral seslendirme | nesrin o seslendirme sanatcisi optimized 29
🇹🇷 Özlem A.
Santral seslendirme | play 6
Santral seslendirme | ozlem abaci seslendirme sanatcisi2 optimized 31
🇹🇷 Mesut Ö.
Santral seslendirme | play 6
Santral seslendirme | mesut ozkececiler seslendirme sanatcisi optimized 33
🇹🇷 Ayla Ç.
Santral seslendirme | play 6
Santral seslendirme | ayla cetinkaya seslendirme sanatcisi2 optimized 35
🇹🇷 Doğa Y.
Santral seslendirme | play 6
Santral seslendirme | doga yaltirik seslendirme sanatcisi optimized 37

Santral Seslendirme Hizmeti

Bir müşteri şirketinizi aradığında, beklemedeki telefon anons sesi veya müzik sesi, şirketinizden aldığı ilk izlenimdir. Müşteri rahat ve iyi bir muamele görürse, sonrasında kuracağınız iletişim için yararlı olur. Biz de BiberSA Prodüksiyon olarak bu ilk izlenimi etkili bir şekilde oluşturmanız için firmanızın santral hattını arayan müşterilerinizi Türkçe ve yabancı dillerde karşılayacak anons seslendirme hizmeti vermekteyiz.

Santral anons örnekleri için sayfamızda bulunan referanslarımızı dinleyebilirsiniz ve ses bankamızdan seçeceğiniz uzman seslendirmen kadromuzdaki sesler ve santral fon müzikleri ile bizlerden teklif alabilirsiniz. Santral seslendirme hizmetleri “aynı gün” teslim edilmektedir.

Santral seslendirme hizmeti ile ilgili detayları ve fiyat bilgisini iletişim sayfamızdan müşteri temsilcimize ulaşarak alabilirsiniz.

Santral Sesi Nasıl Seçilir?

Santral anonslarında tüm sektörler için ortak nokta santral sesinin samimi ve içten olmasıdır. Bunun haricinde de sizler çalışırken, şirketinizin telefonlarına cevap verecek, onları doğru departmanlara yönlendirecek kurumsal santral sesini seçmek için birkaç ayrıntıya dikkat çekmek istiyoruz. Öncelikle firmanızın bulunduğu sektör ses seçimi açısından önemlidir. Örneğin sektör bazında bir eğitim kurumuysanız ya da hastane veya sağlık kurumuysanız, santral ses seçiminiz daha güven veren kadın ya da erkek santral sesleri olmalı. Diğer bir husus da müşteriyi telefonda bekletmemek adına cümleleri çok fazla uzatmadan en kestirme şekilde müşteriyi yönlendirmek olacaktır. Biz de yaptığımız projelerde bu noktaları dikkate alarak ilerlemekteyiz.

Sıkça Sorulan Sorular

Günde en az 100-200 tane çağrı alan ve bu çağrıların her birine cevap vermek üzere yüksek oranda istihtam sağlayan bir çağrı merkezi kurduğunuzu düşünün. Büyük firmalar adına, maliyetli bir yöntemle sadece telefon üzerinden çalışıp, soru ve problemlerine cevap bulamayan müşterilere hizmet veriyorsunuz. Oysa ki böylesi büyük bir maliyet altında kalmak yerine çok daha az ve tek seferlik maliyetle IVR santral sistemleri (sesli yanıt sistemi) kurup, santral seslendirme hizmeti alıp, gelen çağrılara bilgi ve yönlendirme amaçlı destek sunulabilir. Ancak bu aşamada santral seslendirmesi çok önemli. Zira gereksiz uzunlukta bir metin ile sıradan bir sese yaptırılan santral seslendirme hizmeti şirket profilinde önemli puan düşüşlerine sebebiyet verebiliyor. Araştırmalara göre şirketiniz ile ilk kez etkileşime geçen bir müşterinin şirketiniz için yaptığı genel değerlendirmedeki payı %40 oranında. Bunun için şiddetle profesyonel santral seslendirme hizmeti almanız öneriliyor. BiberSA Prodüksiyon olarak bu konuda profesyonel santral seslerimiz ile hizmet sunuyoruz.

Kurumsal firmalar maliyetten ve zaman kaybından ötürü artık telefona direkt bakan personel istihdam etmek istemiyor. Son zamanlarda da bu ihtiyacı akıllı telefon santralleri karşılıyor. Akıllı santraller, ses tanıma özelliği, sesli komut algılama, sesli yanıt verebilme gibi donanımlara sahip bir yapıdadır. Kurumsal firmaları arayan müşteriler, akıllı telefon karşılayıcısı tarafından istenilen aboneye yönlendiriliyor, isterse bilgi alabiliyor veya gerekli işlemleri telefondan tuşlamalarla insan desteğine ihtiyaç duymadan gerçekleştirebiliyor. Akıllı telefon santrallerinde en önemli noktaların başında karşılayıcının yani seslendirmenin etkileyici bir sesle, arayan aboneyi sıkmadan seri ve akıcı bir lisan ile konuşuyor olması çok önemli.

BiberSA Prodüksiyonun görevi tam bu noktada başlıyor. BiberSA Prodüksiyon profesyonel santral sesleriyle bu stratejiye uygun anonslar hazırlayarak sizlere sunuyor. Profesyonel erkek ve kadın santral seslerimiz ile kurumsal firmalara ses veriyoruz. Bu hizmet sektörde “santral seslendirme hizmeti” olarak anılmaktadır. “Santral anons” ise bu eylemin ismidir.

Sunduğunuz hizmetlerde firma imajını belirleyen ilk adım şüphesiz telefon hizmetlerindeki karşılamanız ile başlar. Dolayısıyla da müşterilerinizi karşılayan ses, firma imajını üst seviyede tutmak için doğru bir ses olmalıdır. Bazı kurumlar santral seslendirme hizmetini gereksiz bularak kurum içerisinden sıradan bir sese seslendirme yaptırmaktadırlar ancak bu çok yanlıştır. Kurumunuzu telefonda arayan müşteriniz karşılama yapan kişinin ses tonundan, ön yargıları sebebi ile firmanızın profil analizini yapmabilmektedir. Bu ilk profil değerlendirmesi kurumunuzun genel değerlendirmesi içerisinde %40’lık bir paya sahiptir. Bu sebeplerle santral karşılama sesinin seçimi konusunda profesyonel seslerle çalışmanız çok önemlidir.

“Telefon karşılama” veya “santral karşılama anonsları” , “santral seslendirme hizmeti” adı ile satın alınmaktadır. Eğer şirketinizin telefonda müşterilerinizi karşılayan profesyonel bir sese ihtiyacı varsa bu alanda uzman tecrübeli seslendirme sanatçılarımız ile BiberSA Prodüksiyon Seslendirme & Dublaj Ajansı olarak kurumunuz için en iyi sesi, en uygun bütçeler ile sizlere sunuyoruz. Ses bankamızdan seslendirme sanatçılarının daha önce seslendirdiği santral anonslarını dinleyerek seçim yapabilir ya da şirketiniz için doğru sesi, seslendirme yönetmenlerimizden telefon desteği alarak seçebilirsiniz.

Profesyonel seslendirme sanatçılarının yer aldığı ses bankasından demolarını dinleyip seçeceğiniz her sesin bir kaşe bedeli mukabili çalıştığını hatırlatmak isteriz. O sebeple fiyatlar seçilen seslendirmene göre değişiklik göstermektedir.

Ek olarak santral seslendirme fiyatları, kelime birim fiyatları üzerinden fiyatlandırılmaktadır. O sebeple son bütçeleme “kelime sayısı + seçilen seslendirmenin kaşe bedeli” göz önünde bulundurularak yapılır.

BiberSA Prodüksiyon Seslendirme & Dublaj Ajansı bünyesindeki profesyonel sesler, piyasadaki ortalama kaşe bedelleri ile çalışmaktadır. Üstelik sunduğumuz hizmetlerde ajans komisyonu gibi ek ücretler talep edilmemektedir.

Bekletme fon müzikleri, santral anonslarının arkasında kullanılan müziklerdir. Genellikle sakin, dinlendirici müzikler tercih edilir. Ancak müzik seçiminde şirketin faaliyet gösterdiği sektör de göz önünde bulundurulmalıdır. Ajansımız bu konuda müşteri tercihine göre stok müzikler veya özgün müziklerle profesyonel çözüm sunmaktadır.

Santral seslendirme hizmeti kapsamında kısa anonslarda değil ama genel karşılama anonslarında mutlaka müzik kullanılmaktadır. Kullanılan müzik kurumunuzun bir imzası niteliğinde olacağından, seçimi özenle yapılmalıdır. IVR (sesli yanıt) seslendirme hizmetinde ise müşteri tercihine göre müzik kullanılmaktadır.

Stok müzikler ile yapılan hizmet bedeline, seslendirmen kaşe bedeli de dahildir. Markaya, hizmete veya ürüne yönelik özgün müzikler ise hizmete ek seçenek olarak sunulmaktadır. Özgün santral bekletme müzikleri fiyatları için ayrıca teklif isteyebilirsiniz.

Santral bekletme müzikleri kullanırken telif konusuna dikkat etmenizi öneririz. Zira telif konusunda ciddi cezai yaptırımlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. BiberSA Prodüksiyon olarak, teslim ettiğimiz santral bekletme müziklerinin teliflerini imzalı ve kaşeli belgelerle teslim ediyoruz.

Sesli yanıt sistemi diğer adıyla IVR (Interactive Voice Response); Santral seslendirmelerine benzemektedir. Aradaki fark IVR’nin daha fazla metin içererek biraz daha kapsamlı oluşudur. Santral seslendirmesi kısa bir kaç menüden oluşur. [alıntı] IVR; çağrıları profesyonel olarak karşılayan, telefondan tuşlama yardımıyla ilgili dahili veya departmana çağrı aktaran ve interaktif bilgi alışverişi sağlayan, santral sistemleriyle çalışan bir uygulamadır.

Organizasyonlarda sıklıkla tekrarlanan işlemlerde insan gücü yerine IVR üzerinden interaktif olarak hizmet alınması verimlilik, düşük maliyet ve müşteri memnuniyetini sağlar. Bu hizmetin sıklıkla kullanıldığı alanlar; Çağrı Merkezleri, Tüketici Danışma Hatları, Kampanya Yönetimi, Hizmet Sektörü, Telekom, Sigortacılık, Bankacılık, Hastane, Kamu, Eğitim, Kurumsal Uygulamalardır.