Bu Reklamları Kim Seslendiriyor?

Marka, ürün veya hizmeti tanıtan, bilgi veren ve izleyicide satın alma dürtüsü uyandıran reklam içeriklerinin başarısındaki etkenlerden biri de reklam seslendirme yeteneğinin doğru seçilmiş olması. Bugüne kadar pazarlama sunumlarında, reklamcılık alanında “ürün, kendini satar” ifadesine birçok kez denk gelmiş olsanız da başarılı bir ürünün hedef kitlelere ulaşmasını doğru yönetilen reklam kampanyalarının desteği kaçınılmaz bir gerçektir. Müzik, seslendirme, metin, oyuncu ile tamamlanan reklam projeleri bir ürün veya hizmete değer katar. Özellikle televizyon, radyo ve dijital mecralar söz konusu olduğunda etki yaratan ürünün arkasında doğru inşa edilen pazarlama stratejileri ve reklam kampanyaları vardır.

Bir reklamın en önemli unsurlarından biri duyduğunuz sestir. Bu ses markanın tonunu iletir, ürün veya hizmet hakkında bilgi verir, satın alma veya iletişime geçme isteği uyandırır. Reklam seslendirme sanatçısı, ürünü veya hizmeti satın almakla en çok ilgilenen hedef kitleye etkili bir şekilde ulaşmak için özel olarak seçilir. Peki, başarılı bir reklam düşündüğünüzde aklınıza ilk olarak ne geliyor? Reklam sesi elbette. Sizce reklamları kim seslendiriyor?

Reklamları Kim Seslendiriyor?

Araştırmalara göre sesli reklamlar diğer reklamlardan daha olumlu dönüş alıyor. Sesli reklamlarla karşılaşan tüketiciler bu reklamları daha ilgi çekici bulduklarını belirtiyor. Doğru cast ile yayınlanan reklamları seslendiren isimler marka ve müşterilerde iz bırakıyor. Firmalar, akılda kalan reklam seslerine ulaşabilmek için seslendirme ajanslarını arayarak bilgi talep ediyorlar.

Marka veya ürününüzü tanıtmak için doğru sesi arıyorsanız BiberSA Prodüksiyon Seslendirme ve Dublaj Ajansı ses bankasından seçim yapabilirsiniz. Başarılı markaların reklamlarına ses veren seslendirme sanatçıları sizin reklamınızı da seslendirebilir. L’Oréal Paris, Ziraat Bankası, Petrol Ofisi, Nescafé, Turkcell gibi sektöründe öncü olan şirketlerin reklamlarına ses veren sanatçılar sizin reklamınızı seslendirsin istiyorsanız BiberSA Prodüksiyon Seslendirme ve Dublaj Ajansı’nın ses bankasında yer alan sesleri inceleyebilirsiniz. Reklam sesleri, seslendirme sanatçıları, seslendirmenler, dublaj seslerinin bulunduğu yüzlerce yetenek ses bankasında yer alıyor. Reklam seslendirme ve kaşe bedelleri hakkında tüm merak ettikleriniz için Türkiye’nin en iyi seslerini buluşturan seslendirme castı’na sahip BiberSA Prodüksiyon Seslendirme ve Dublaj Ajansı ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş