Kiralık Ses Kayıt Stüdyoları

Seslendirme kayıtları, ses üretimi ve seslendirme yönetiminin profesyonel olarak yapıldığı yerlere ses kayıt stüdyoları deniyor. Ses kayıt stüdyoları ses kayıt ve ses post prodüksiyon tesisleri olarak tasarlanmış, bu ihtiyaçları karşılayacak şekilde amaca yönelik inşa edilen profesyonel alanlardır. Profesyonel ses kayıt stüdyoları en iyi tavsiyeleri verecek ve doğru yönlendirecek seslendirme yönetmenleri ile birlikte çalışır. Markanıza, hikâyenize ve hazırladığınız metninize uygun doğru sesi seçmeniz kadar önemli diğer iki unsur ise bu sesin kusursuz şekilde kaydedilmesi ve yayına hazır hale gelmesini sağlayacak yetkin bir seslendirme yönetmeninin bulunduğu profesyonel bir kayıt stüdyosu ile çalışmanızdır. Kiralık ses kayıt stüdyoları arasında seçim yaparken seslendirme yönetmeni olmasına dikkat etmelisiniz. Mikrofonları, ses seviyeleri ve ses çıkışlarını kontrol eden seslendirme yönetmeni vurgu hataları, doğru telaffuz, tonlama konularında rehberlik ederek en iyi ses kalitesine ulaşılmasını sağlar.

Ses Kayıt Stüdyo Ekipmanları

Seslendirme dublaj stüdyolarında farklı teknolojiler kullanılsa da tüm ses kayıt stüdyoları aynı amaç doğrultusunda tasarlanır ve bu hizmeti sunar. Ses kayıt stüdyoları tüm ihtiyaçlara cevap verecek teknoloji ve teknik altyapı ile tasarlanmalıdır.

Ses kayıt stüdyo ekipmanları demirbaş listesinde ses yalıtımlı kayıt odası, mikrofon, vokal kayıtlar için vokal mikrofonu, sesin dinlenebilmesi için kulaklık, eşit ses dağılımı için mikrofonu sabit tutacak mikrofon standı, istenmeyen titreşim ve gürültüleri azaltmaya yardımcı şok bağlantısı, ıslıklı sesleri yaymaya yardımcı pop filtreleri ve ses kayıtçısı yer alıyor.

Stüdyo Kiralama Fiyatları

Seslendirme stüdyoları saatlik, günlük ve uzun dönemli kiralanabilmektedir. Stüdyo kira fiyatları saatlik, günlük veya uzun süreli kiralamalara göre değişiklik göstermektedir. Seslendirme yönetmeni bulunan stüdyo kiraları ile seslendirme yönetmeni olmayan stüdyolar arasında fiyat farkı bulunmaktadır. Türkiye’de seslendirme yönetmeni ile birlikte ses kayıt stüdyo kiralama bedeli saatlik bin ila iki bin TL arasında değişmektedir.

BiberSA Prodüksiyon Seslendirme ve Dublaj Ajansı Ses Kayıt Stüdyoları

BiberSA Prodüksiyon Seslendirme ve Dublaj Ajansı olarak son teknoloji ekipmanlarımız ile yüksek kaliteli kayıtlar gerçekleştiriyoruz. Seslendirme kaydı için özel olarak tasarlanmış stüdyolarımızda tüm seslendirme ve dublaj projeleriniz için ihtiyacınız olan kaliteli hizmeti sunuyoruz. Özel yapılandırılmış yüksek kaliteli ses kayıt stüdyolarımızı saatlik, günlük ve uzun dönem kiralamak için;

Bu gönderiyi paylaş